Merimetsot

meripartiota Matinkylässä

Yhteystiedot

Osoitteita

Kolon osoite

Matinkatu 10, 02230 Espoo

Kotisatama – EPS
Nuottatie 19, 02230 Espoo

Muut osoitteet
Ajo-ohjeet

Toimihenkilöt


Lippukunnanjohtaja 
Lotta Pihlajamaa
040-3544864
lotta.pihlajamaa@merimetsot.net

Apulaislippukunnanjohtaja
Inka Kekäläinen
0400-751053

Jäsenrekisterinhoitaja
Roope Kauhanen
roope.kauhanen@merimetsot.net

Rahastonhoitaja
Kirsi Kettunen

Amiraali
Inka Kekäläinen
0400-751053
inka.kekalainen@merimetsot.net

Ryhmät

Sudenpennut

Pikku Purjehtijat  (-09 tytöt ja pojat)

Saana Hintikka
saana.hintikka@merimetsot.net
040-4189707

Pikku Merimarsut (-09 tytöt ja pojat)

Satu ”Sussu” Wessman
0400-604635
satu.wessman@merimetsot.net

Pikku Loistot (-08 tytöt ja pojat) 

Carina Strodel
carina.strodel@merimetsot.net
050-3589040

Hanna Linnosaari
hanna.linnosaari@merimetsot.net
045-6395055

Eero Tammivuori
eero.tammivuori@merimetsot.net

Kovat purjehtijat (-08 tytöt ja pojat)

Saana Hintikka
saana.hintikka@merimetsot.net
040-4189707

Seikkailijat

Vinssigorillat (-07 pojat )

Inka Kekäläinen
inka.kekalainen@merimetsot.net
0400-751053

Merimakkarat (-07 tytöt)

Maria Koroma-Hintikka
maria.koroma-hintikka@merimetsot.net
050-5118592

Meritähdet (-06 tytöt) 

Heidi Mentula
heidi.mentula@merimetsot.net
045-1380501

Laura Pulli
laura.pulli@merimetsot.net

Mikki Hiiret merihädässä (-06 pojat)

Niilo Seppänen
niilo.seppanen@merimetsot.net
045-1397052

Pauli Kekäläinen
pauli.kekalainen@merimetsot.net
050-0707657

Tarpojat

Hait (-05 Pojat)

Casper Castren
(casper.castren@merimetsot.net)
044-3472721

Niko Toivonen

Norpat (-05 Tytöt)

Eveliina Lajolinna
eveliina.lajolinna@merimetsot.net

Räpylät (-01-03 tytöt) 

Satu ”Sussu” Wessman
0400-604635
satu.wessman@merimetsot.net